przejdź do Sochaczew.pl
161486 odwiedzin
Jasełka 2019

Jasełka 2019

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt dzieci z grupy ,,Zuchy” i ,,Nutki” wystawiły Jasełka na scenie SCK dnia 12.12.2019 .
Dzieci w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawiły sceny narodzin Jezusa Chrystusa. Wśród śpiewu chóru do żłóbka  przybyli rozradowani aniołowie i pastuszkowie. Nowo narodzonemu Dzieciątku, pokłony złożyli także królowie i dzieci. Młodsze dzieci z grup: ,, Motyle’’, ,,Promyki” i ,,Słowiki” pięknie zaśpiewały i zatańczyły na część małego Jezuska. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami.  Atmosfera zrobiła się bardzo świąteczna.  Młodzi aktorzy spisali się na medal, otrzymując ogromne brawa od publiczności. 
Na zakończenie głos zabrała pani Dyrektor Anna Sobieraj, podziękowała małym wykonawcom i złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne. Następnego dnia mali akatorzy zaprezenowali przygotowane Jaselka dla całej społecznoći przedszkolnej

 

A A A
16.12.2019
godz.20:12
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość