przejdź do Sochaczew.pl
133758 odwiedzin

Pasowanie na przedszkolaka

A A A

Dnia 7 listopada odbyło się uroczyste „Pasowanie na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były maluchy z grupy II „Biedronki”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Uroczystość uatrakcyjniły występy absolwentów naszego przedszkola. Maluszki i zebrani goście z wielkim zainteresowaniem wysłuchali wiersza patrona naszego przedszkola Juliana Tuwim Spóźniony słowik w wykonaniu Karola. Walczyk zagrany zaś na akordeonie przez 7- letniego Wojtka wprowadziła wszystkich w zachwyt.


Puntem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie na przedszkolaka magiczną kredką. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki.

Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a w salach czekała na nie niespodzianka - w postaci poczęstunku przygotowanego przez rodziców oraz prezentu dla całej grupy (szafki z klockami) ufundowanego przez rodziców.

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość