przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
256911 odwiedzin

Monitoring wizyjny

A A A

Monitoring wizyjny

Miejskie Przedszkole nr 6 im. Juliana Tuwima,  ul. Chodakowska 4, 96-500 Sochaczew, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany. Kamery znajdują się przy wejściu głównym  do przedszkola na zewnątrz i wewnątrz budynku (3),  na wschodniej ścianie budynku (1) oraz na południowej ścianie budynku (3).

Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Miejskim Przedszkolu nr 6 im. Juliana Tuwima, ul. Chodakowska 4, 96-500 Sochaczew.

Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętych monitoringiem.

 

kontakt